Blogİbn-i Sina’nın mucizevi Zeytinyağı karışımı kanseri yeniyor!

post img
Per, Eki 24

Mucizevi karışım: Zeytinyağlı kuru incir. İbn-i Sina’nın mucizevi Zeytinyağı karışımı kanseri yeniyor!

Ünlü bilimci insanı İbn-i Sina'dan mucizevi tarif bugün hala insanlığın sağlığına mucizevi katkılar sağlıyor. Ciddi sağlık sorunlarının tedavisinde kullanılan ve hala geçerliliğini koruyan bu tarifi sizler de basit bir biçimde hazırlayabilirsiniz. 

İbn-i Sina'dan insanlık için mucizevi karışım tarifi önemli sağlık sorunlarınıza iyi gelecek,yüzlerce yıldır kullanılan bu yöntemi uygulaması hem pratik hem de ekonomik. Birçok sağlık sorununun tedavisinde önemli bir rol oynayan bu karışım nasıl hazırlanır, gelin birlikte bakalım.

Öncelikle incirleri güzelce yıkayın, süzün ve kuşbaşı olacak biçimde küçük küçük doğrayın. İncirleri zeytinyağlı kavanozun içine alın ve ağzını sıkıca kapatın. Bu kavanozu 5 gün boyunca karanlık bir yerde muhafaza edin ve bu sürenin sonunda sabah,akşam olacak biçimde günde iki kere tüketin.

Peki, soğuk sıkım sızma zeytinyağlı incir karışımı ne işe yarıyor? Astım gibi solunum yolu hastalıklarınız varsa incir karışımı ile sorununuzun çözümüne destek sağlayacaktır.

İbn-i Sina'nın önerdiği incir karışımının en önemli etkisi ise kanserin önlenmesine destek olmasıdır. Kanser (kontrolsüz hücre bölünmesi) oluşumunu önleyen incir karışımını düzenli bir biçimde tüketerek etkilerinden faydalanabilirsiniz.

Olivkoy Sızma Zeytinyağı © 2019 | Tasarım ve Yazılım :® Erginyazilim.com