×

350 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

MENU
0532 177 7383
Online mağazamız 7/24 açıktır.

Hakkımızda

Olivkoy Zeytinyağının amacı insanların yaşam kalitesini yükseltmektir.

İyi bir zeytinyağı sizin yaşam kalitenizi yükseltir. Damak tadınız zenginleşirken,daha güçlü bir bünyeye sahip olursunuz. Bunun bilincinde olarak en iyi standartlarda,sınırlı miktarda üretiyoruz Olivkoy Zeytinyağını. Zeytinliklerimiz dünyanın en güzel yerlerinden birisi olan Adatepe köyü ile Yeşilyurt köyleri arasında,Küçükkuyu'da.


Hiç bir şubemiz yok,şarküteri ya da marketlerde de yok Olivkoy zeytinyağı. Neden mi ?

Ürünlerimiz bir şarküteride ya da market rafında haftalarca beklemez. Sipariş üzerine dolumu yapılır ve ilk günkü tazeliğinde müşterilerimize ulaşır. 'İyi zeytinyağı' arayanlarla aramıza üçüncü bir kişiyi ya da kurumu koymuyoruz, doğrudan müşterilerimize ulaşıyoruz. Bu amaçla sanal mağazamız 7/24 açık. Sınırlı miktarda olan Kazdağı'nın üstün lezzetli Olivkoy zeytinyağını sadece sanal mağazamız üzerinden satıyoruz ve aldığımız siparişleri 24 saat içinde kargoya veriyoruz. Böylelikle iyi zeytinyağı bekleyen müşterilerimiz çok kısa sürede Olivkoy'a sahip oluyor.


Olivkoy Zeytinyağı ne zamandan beri var, kimlere ait bu marka ?

Olivkoy Zeytinyağı Çanakkale'nin bir köyünde doğmuş, zeytinliklerin içinde büyümüş, Yüksek Bilgisayar Mühendisi Ersin Erol tarafından, 2017 senesinde kurulmuştur.


Olivkoy Zeytinyağını ayrıcalıklı kılan şeyler nedir ?

En büyük amacımız insanların yaşam kalitesini arttırmak. Bu amaç doğrultusunda sadece iyi bir zeytinyağı üretmiyoruz, bununla beraber müşterilerimizden gelen soruları cevaplandırdığımız yüzün üzerinde videonun olduğu youtube kanalımızı kurduk. Onlarca blog yazısı yazarak, insanların zeytinyağı konusunda bilgilenmesi sağladık.

Yüksek güvenlikli bir altyapı üzerine inşaa edilmiş Olivkoy Zeytinyağının online mağazasından alışveriş yapan müşterilerimize 24 saat sözü verdik. Haftasonu hariç, siparişleri 24 saat içinde göndererek insanların iyi zeytinyağına ulaşım süresini düşürdük. Kaliteli zeytinyağı + hızlı hizmet anlayışı ile mutlu müşteri ağı kurduk.

Zeytinliklerimiz hep dededen kalma ancak biz buna farklı bir boyut kattık.Üretimde 'dedelerimizden böyle gördük' anlayışını kenara koyarak güncel ve bilimsel veriler üzerine düzenlenen eğitimlerle tecrübemizi pekiştiriyoruz. Bildiklerimizi dijital dünyada insanlara aktarıyoruz. Biz zeytinyağını ve zeytin ağacını iyi tanıyoruz.


Olivkoy Zeytinyağı kimdir ? Neden Olivkoy Zeytinyağı ?

İnsan sağlığının gıda ile tehdit edildiği, işlenmiş gıdalar yoluyla birçok ölümcül hastalığın yaygınlaştığı bir dönemde doğal gıdanın ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Dünyada oksijen yoğunluğunun en yüksek ikinci bölgesinde Kazdağları'nda,sahip olduğumuz zeytin ağaçlarından elde ettiğimiz şifa kaynağını sizlerle paylaşıyoruz. Doğal,sade ve üstün lezzetli Olivkoy Zeytinyağı ile  sağlığınıza değer katıyoruz. 

Resmi kayıtlara göre 1832 yılından beri Çanakkale'nin Ayvacık İlçesine bağlı Çetmibaşı köyündeyiz,gayri resmi kaynaklara göre 200 yıldan beri bu topraklarda zeytin ağacı işimiz,gücümüz oldu. Bu topraklardaki bahçelerimizde,bazı ağaçlarımızın yaşını ve kimin eli ile dikildiğini tespit edemedik. Yüzlerce senedir nesiller gölgesinde büyüdü bu kadim ağacın.

Cenneten bir köşe olan Küçükkuyu'da 90 dönüm arazimizde,1300 ağacımızla devam eden üretim sürecimize yeni bahçeler katarak devam ediyoruz. Alınteriyle üretmenin tarifsiz onurunu ve gururunu yaşıyoruz.

Geçmişten gelen tecrübelerimizi güncel eğitimlerle destekleyerek zeytini ve zeytinyağını çok daha yakından tanıyoruz. 'Zeytinyağı sağlıklıdır.' sloganının arkasındaki nedenleri araştırıp, günbegün kendimizi yeniliyoruz. Amacımız;bilinçli üretmek ve bilinçli tüketime destek vermek.


Dünyada oksijen yoğunluğunun en yüksek olduğu ikinci bölgesi Kazdağı'nda ürettiğimiz soğuk sıkım zeytinyağı çeşitlerimiz ile sağlığınızı koruyoruz.

Kökleri geçmişe dayanan ancak bu zamana kadar bir isim vermediğimiz zeytin ile serüvenimize 2017 yılında Olivkoy adını verdik. Olivkoy Soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağı çeşitlerimizle birçok ailenin sofrasına lezzet,sağlığına değer kattık. Olivkoy'la beraber gördük ki aslında zeytine dair paylaşacabileceğimiz çok şey var. Sonra ailemizi Zeytin Bakkal ile büyütmeye karar verdik. Bu isim altında zeytinyağı çeşitlerimize ek olarak zeytin çeşitleri,zeytinyağı sabunu,zeytin ağacından el emeği göz nuru ahşap objeler üretip, satışa sunduk. 


"Zeytine dair her şey! Küçükkuyu'dan" diyerek yola çıktık. Bu kadim ağaca dair ne varsa tecrübemizle sizlerle paylaşacağız.

Doğayla aranızda köprü olup doğal ürünlerimizi sizlerle buluşturacağız ya da isterseniz direkt doğaya ve doğala dokunmanıza destek vereceğiz.

Nesillerdir devam eden zeytinyağı üretimimiz 2016 yılında Olivkoy Zeytinyağı markamızla,yani artık bir isimle size ulaşmaya başladı. Dört yıldır hayatına devam eden devam eden markamız gelecek nesillere bırakacağımız mirasımız. Şifanız Kazdağı'ndan olsun.

Sevgiyle

    

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.