×

350 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

MENU
0532 177 7383
Online mağazamız 7/24 açıktır.

Soru & Cevap

İyi zeytinyağının şifasını arayan insanlar için, Kazdağı'nın eteklerinde üretim yapan bir aile markasıdır.Soğuk sıkım sızma zeytinyağı çeşitleri ile farklı lezzet ve karakteristik özellikleri olan şifa dolu zeytinyağı üreten bir markadır, Olivkoy.

Olivkoy Zeytinyağı markası, yüksek bilgisayar mühendisi Ersin Erol tarafından kurulmuştur. Nesillerdir Kazdağı'nda üretim yapan Erol ailesinin,üretimini Olivkoy adıyla tüm dünyaya açan kişi Ersin Erol'dur. Detaylı bilgi için https://about.me/ersinerol 

Bunun için birçok nedeniniz var;

  • Sizi önemsiyoruz. Sizden gelen her soru ve geri bildirime değer veriyoruz.
  • Butik üretim yapan küçük bir markayız.
  • Şeffafız,her ayrıntıyı sizinle paylaşıyoruz.Zeytini topladığımız bahçeyi, sıkım yaptığımız fabrikayı, zeytinyağımızı muhafaza ettiğimiz depoya kadar her ayrıntıyı sizinle Youtube kanalımızda paylaşıyoruz. Bu linkten izleyebilirsiniz.
  • Kazdağı'nın üstün lezzetine sahiptir Olivkoy. Aroması ile rakiplerinden ayrışır.
  • Geleneksel birikimimize bilimsel verileri de dahil ederek, zeytinyağının neden şifalı olduğunu sizlerle paylaşıyoruz. Bilinçli tüketim ve bilinçli üretimi esas alıyoruz.


Ayvalık Zeytinyağı mı yoksa Edremit zeytinyağı iyidir soru ile beraber sıkça sorulan sorulardan birisi de 'Hangi bölgenin zeytinyağı iyidir?' sorusudur. Bu sorunun tam doğru cevabı yoktur. Her bölgenin aynı zamanda her üreticinin yaklaşımından kaynaklı farklılıklar olabilir.
Zeytinyağı fiyatları maliyete göre hesaplanan verilerdir. Hakiki, saf zeytinyağının belli bir maliyeti olmasından dolayı satışta alt limiti vardır. Bununla beraber erken hasat ya da taş baskı diye bilinen zeytiyağı çeşitleti daha maliyetli olabilmektedir.

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.