×

350 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

MENU
0532 177 7383
Online mağazamız 7/24 açıktır.

Kazdağı'nda Üretiyoruz

Zeytinyağının ötesinde, sağlık iksiri üretiyoruz.

Müşterilerimizi korunmuş Olivkoy zeytinyağı buluşturarak onların sağlığını koruyoruz. Özel depolama alanlarındaki çelik krom tanklarda muhafaza ettiğimiz zeytinyağı çeşitlerimizle yılın oniki ayı aynı tazelikle müşterilerimizi buluşturuyoruz. Zeytinyağının doğal yapısında bulunan biofenolleri korumak için, sipariş sonrası dolum yapıyoruz. Böylelikle Olivkoy zeytinyağının her damlası bir şifa iksirine dönüşmekte.


Dünyada oksijen yoğunluğunun en yüksek ikinci bölgesi olan Kazdağı’nın eteklerindeki bahçelerimizde yaptığımız üretimle fark oluşturuyoruz. Böylesine zengin oksijen kaynağı olan bu topraklar, aynı zamanda Türkiye’nin en lezzetli zeytin cinsi olan şakran (Edremit yağlık) ağaçlarımızın da keyifli olmasına neden oluyor. Güçlü aromasının sırrı, biraz da bu toprakların eteklerinde yerleşen şakran (Edremit yağlık) ağaçlarımızda saklı. Yüzlerce tip zeytin ağacının türünden birisi olan Edremit yağlık tipi lezzet ve nefaseti ile bilinir.

 

Soğuk sıkım üretiyoruz.

27 santigrat derecenin altında sıkım yaparak zeytinyağının doğal yapısında bulunan ve sağlığımızın bekçiliğini yapan biofenolleri koruyoruz. Çünkü biz müşterilerimizin sağlığına önem veriyoruz.

 

Sızma zeytinyağı sağlık iksiridir.

Kazdağı’nın eteklerinde yerleşen Küçükkuyu’daki bahçelerimizden özenle topladığımız zeytinlerimizi saatler içinde sıkıma sokarak düşük asitli, değerleri yüksek korunmuş Olivkoy zeytinyağını elde ediyoruz. Maksimum 0.6 asit olan zeytinyağlarımız sızma sınıfına girmekte.


Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.